Systemy Ociepleń budynków

Właściwe ocieplenie budynku pozwala ograniczyć ilość strat energii oraz obniżyć koszty ogrzewania pomieszczeń. Nasza firma WKD proponuje Państwu system ocieplania budynków wiodących producentów: Baumit, Kabe, Caparol oraz Weber.
Firma Baumit oferuje gotowe do użytku systemy ociepleń. Każdy ich produkt przechodzi szereg badań i testów, co daje pewność, że jest najwyższej jakości. W ofercie KABE znajdują się systemy ociepleń na bazie wełny mineralnej, które stosowane są do ocieplania ścian zewnętrznych budynków oraz stropów w garażach otwartych i zamkniętych.

Systemy ociepleń Caparol to nic innego, jak system izolacji ścian składający się z kilku warstw, które są do siebie doskonale dopasowane. Systemy te zostały objęte 15-letnią gwarancją, cechują się wyjątkową wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Natomiast firma Weber proponuje kilka wariantów systemów ociepleniowych, w których materiałem termoizolacyjnym jest styropian biały lub grafitowy, wełna mineralna lub pianka rezolowa.

Wybór systemów ociepleń to ważna decyzja, dzięki której możemy dużo zaoszczędzić, dlatego podczas poszukiwania odpowiedniego rozwiązania warto zwrócić uwagę na:

  • energooszczędność,
  • wytrzymałość,
  • ochronę przed wilgocią i zabrudzeniami,
  • okres gwarancji.