Hydroizolacje

Hydroizolacja polega na zabezpieczeniu obiektów przed wodą i wilgocią. Wilgoć w budynku zagraża jego konstrukcji i jest odpowiedzialna za pojawienie się pleśni i grzybów. Nasza firma zna produkty, które pomogą Państwu zabezpieczyć każdą powierzchnię przed niekorzystnym działaniem wody.

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów ofertę umożliwiającą hydroizolacje we własnym zakresie. Nawiązaliśmy współpracę z specjalistami w tej dziedzinie, jakimi są firmy: Weber, Soprema, Sika oraz Botament.

Weber od lat analizuje i bada problem zagrożenia ze strony wody i oferuje innowacyjne systemy hydroizolacji, które są łatwe w aplikacji i bezustannie dostosowywane do oczekiwań Klientów. Systemy hydroizolacyjne Soprema mają natomiast wszechstronne zastosowanie, są wstanie sprostać wyzwaniom, które stawia nowoczesne budownictwo i prace renowacyjne. Sika oferuje szereg sprawdzonych rozwiązań izolacji wodoszczelnych, które umożliwiają wykonanie optymalnego uszczelniania podziemnych części budynków, tuneli, zbiorników wody pitnej oraz konstrukcji oczyszczalni ścieków. Natomiast firma Botament oferuje nam proste rozwiązania przy konstrukcjach balkonowych i tarasowych. W ofercie firmy jest to innowacyjny system oparty  o materiały na bazie żywic epoksydowych.