Renowacja zabytków

Renowacja zabytków ma na celu odtworzenie fragmentów budynku, które zostały zniszczone lub uszkodzone przez wilgoć, wodę lub nieprawidłową eksploatację. Dzięki niezbędnemu doświadczeniu, które posiadamy w wielu gałęziach budowlanych, stworzyliśmy dla Państwa ofertę najlepszych produktów do renowacji zabytków firmy Kabe i Weber.

Produkty Weber są przygotowane do przeprowadzania napraw oryginalnych materiałów murowych, cechuje je doskonała hydroizolacyjność (chroni przed wpływem wody i wilgoci), wysoka izolacyjność oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych. Firma Weber jednocześnie zapewnia, że działanie tych produktów nie ingeruje w ekosystem.

Firma Kabe jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, które działa od wielu lat na polskim rynku, ciesząc się dużym zadowoleniem Klientów. Jest wiodącym dostawcą produktów takich jak: masy tynkarskie, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Swój szeroki asortyment Kabe adresuje zarówno do profesjonalistów, firm wykonawczych, architektów, ale także dla Państwa-użytkowników indywidualnych.